O nás


Inkdividual je tetovací a piercingové studio zaměřené na individuální přístup k zákazníkům, které bylo založeno v roce 2014 Fousagem.

Začátkem roku 2018 se studio sloučilo se salonem Los Keros založeným Mikinou v roce 2013. Oba salony stavějí na stejných základech a jejich zakladatelé byli dlouholetými kolegy.

Krom tetování a piercingů se věnujeme také skarifikaci a dalším těžkým tělesným modifikacím, jako jsou například splity jazyka nebo rekonstrukce ušních lalůčků.

Máme vlastní oděvní značku recyDressy, která recykluje oblečení šitím. Vždy jediný kus. Oblečení co má styl z dílny Micky a Mikiny.

Věnujeme se také líčení a stylingu, pořádáme hair & fashion show, spolupracujeme při focení.

V tetování se zaměřujeme na originalitu, jedinečnost a autorskou tvorbu a chceme vyjít maximálně vstříc vaším představám.

Jsme špičkou v aplikaci všech typů piercingů – od těch klasických až po intimní, včetně mikrodermálního a surface piercingu. Pícháme také ouška miminkům a rádi vyjdeme vstříc i vašim netypickým požadavkům.
Chceme, aby vám piercingy dělaly jen radost, proto pokud máte problém s piercingem, neváhejte se na nás obrátit i v případě, že nebyl aplikován u nás.

Jako jeden z mála salónů nabízíme skarifikaci – ozdobné jizvení a to jak branding (vypalovaná jizva) tak i cutting (řezaná jizva). Náš skarifikátor Fousage je odborníkem s dlouholetými zkušenostmi a průkopníkem v tomto oboru v ČR.

Inkdividual je také zázemím pro Fly High Tribe suspension crew. Ta přebírá tradici věšení na háky, vystupování na show a také pořádání workshopů pro veřejnost.