Svatby


Nejdůležitější den, o kterém sní téměř každá z nás. V jakém stylu ji pojmete, je jen na vás. Může to být avantgardní party v lese, princeznovský ples na zámku, bílá klasika na radnici, přehlídka dobových kostýmů u vás na zahradě či třeba maškarní bál v místní sokolovně.

Řekněte nám, jaký bude váš svatební den. Společně probereme detaily, vymyslíme celkový koncept, aby vše dopadlo k vaší plné spokojenosti. Nahé líčení, jemný styl, decentní make-up, výrazné oči v barvě doplňků, kouřové stíny, sportovní look, nalepovací trsy řas pro sexy kočicí oči, třpitky všude kam se podíváš:) Variant je mnoho, ale nebojte, dle požadavků vybereme ten nejvhodnější look pro vás. Můžete využít i naše kadeřnictví a mít tak vše kompletně vyřešeno. Postaráme se o střih, barvu, prodloužení vlasů, či vás jen učešeme.

Před svatbou se sejdeme u nás v salonu, kde vyzkoušíme různé varianty líčení, abychom neexperimentovali v den svatby. Zkouška líčení bývá delší, proto nedoporučujeme brát děti, budoucí manžely a nebo spěchat na další schůzku. Udělejte si čas, nechte se hýčkat a mluvte. Přineste si obrázky líčení a vlasů, které se vám líbí. Nezapomeňte také na fotografii svých svatebních šatů a pokud máte vše vymyšleno v určité barvě, doneste na ukázku ústřižek látky, ať můžeme kombinovat a ladit tón v tónu. Pokud budete chtít od nás i účes, vše vyřešíme v rámci jedné zkoušky.

V den svatby přijedeme k vám domů, ať si můžete vychutnat váš velký den a nikam nemusíte jezdit. Postaráme se o vás i vaše svatebčany a pomůžeme vám do šatů i se závojem. Svatby milujeme.)

Pro líčení používáme značky: Maqpro, Mary kay, Sephora, Makeup forever


Více na:


Přehlídky