Řasy


Prodloužení a zahuštění řas je bezkonkurenční metodou, která spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas – různé délky  a tloušťky – na jednotlivé přírodní řasy a to speciálním adhezivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete věnovat jakýmkoliv aktivitám a sportům, včetně plavání a návštěv sauny.

Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.
Používáme řasy značek Grace beauty a Smart lashes. Možnost aplikace flitrových, barevných řas, nebo kamínky
 
Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?
To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9–10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 2–4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová. 

Zásady před aplikací:

  • Na aplikaci přijďte s důkladně odlíčenými řasami. 
  • 12 hodin před aplikací nenanášet na řasy nic s mastnou složkou
  • Vytáhnout kontaktní čočky
  • Okolnosti nebo stav, který vylučuje provedení aplikace prodlužování řas (přecitlivělé oči, zánět spojivek/očního víčka, ječné zrno, virová infekce, alergie na kosmetiku/lepidlo)
U nás si můžete vybrat ze tří možností:
  • Metoda řasa na řasu
  • 2D/3D efekt
  • Hollywood

Veškeré informace na FB

Doplníme řasy i klientkám z jiného studia. Sdělte prosím při objednání. Je potřeba posoudit, zda lze provést doplnění nebo je nutný nový set.

Řasa na řasu

K prodlužování řas se dnes používá více technik a množství různých materiálů. Základním způsobem prodloužení je lepení takzvaně řasa na řasu, kdy se používá umělá nebo přírodní řasa o tloušťce přibližně stejné jako vlastní řasa a klientka si může zvolit délku a zatočení nové řasy. První aplikace setu trvá cca. 2,5-3 hodiny (dle hustoty vlastních řas). Doplnění cca. 1,5 hodin 

2D/3D efekt

 Pro vytvoření hustšího vzhledu je technika 2D a 3D.
Jedná se o objemové prodloužení a zhuštění řas. Díky této speciální metodě, dosáhneme úžasného objemu a dokonale přirozeného a hustého vzhledu. Tato technika umožňuje vrstvit na jednu řasu přírodní, několik řas umělých. Díky této unikátní metodě, může mít krásné husté řasy i klientka, která má svých přírodních řas opravdu málo. Řasy, které se na oko aplikují jsou ultra tenké a proto přírodní řasu vůbec nezatíží, v  kombinaci 2D a 3D řas (tzn. na jednu řasu přírodní nalepíme dvě až tři ultra tenké řasy).
Aplikace volume řas trvá 3-4 hodiny. Toto je však zcela individuální. Každá zákaznice má jinak husté řasy a tím se doba aplikace může zkrátit nebo naopak prodloužit. Klientka po celou dobu leží na lůžku se zavřenýma očima. Spodní řasy vždy přilepíme speciální páskou nebo gelovým polštářkem tak, aby se nám vrchní řasy neslepovaly se spodními. Po aplikaci se šetrně páska odlepí a klientka odchází s krásnými dlouhými řasy.

Hollywoodské objemové  řasy

Absolutní novinka

Objemové hollywoodské řasy, díky kterým docílíte přirozeného, avšak až 8× většího objemu než-li s klasickými řasami řasa na řasu!

V současnosti nejvíce efektivní metoda – unikátní technika vějířového objemu z absolutně nic nevážících ultra tenkých řas o síle 0,07 mm spojené vedle sebe do 3D – 8D efektu !Tyto řasy jsou velmi jemné a lehké a nijak nezatěžují Vaše vlastní řasy, oproti klasickému prodloužení jsou však neuvěřitelně husté a přesto krásně přirozené.

 Více na:

Řasy