Fashion


Šijeme a recyklujeme. V našem shopu nalezete originální kousky do vašeho šatníku. Tvoříme pod značkou RECY DRESSY. Naše móda je „SLOW FASHION“. 

A co to znamená?

Tento termín poprvé použila Kate Fletcher z Centre for Sustainable Fashion v roce 2008. Od té doby si hnutí získalo spoustu příznivců po celém světě, nejen mezi spotřebiteli, ale i mezi různými oděvními značkami. Slow fashion představuje propojení konceptů „ekologické“, „etické“ a „fair trade“ do jednoho pojmu. 

Slow fashion nás vede k budování vztahu s naším šatníkem, k poznání, že můžeme mít věcí daleko méně, ale zato z nich můžeme mít daleko větší radost. A pokud se o ně budeme řádně starat, vydrží nám dlouhou dobu. Oblečení není nutné vyhodit, ale můžeme je opravit, s někým vyměnit, či navzájem půjčovat.

Recy Dressy = recyklované oblečení.

Staré věci přešijeme, vytuníme, doladíme. Nenostitelné kousky přetváříme v nové, které už nebudou ležet někde vzadu ve skříni. Recy Dressy chtějí být vidět.  Recyklováno, ekologické, fairtrade, vyráběno v Čechách, tvořeno přímo námi a s velkou láskou, vymazlené kousky, vždy jediný originál. Co nevyužijeme posíláme dále na charitu.

Oblečení nevyhazujte, posílejte dál a nebo recyklujte s námi.

Nevíte si rady, tak se zastavte u nás a vymazlíme to společně.

Recy Dressy – chce to nápad a nás to moc baví.

Recy Team tvoří:

Mikina von LosKeros. Majitelka pražského ta2 salonu. Její bárbíny vždy měly dokonalé vlastnoručně vyráběné oblečky.

Marketka MyObsession. Spolumajitelka firmy se zakázkovým šitím My Obsession. Stylová krejčovina, dokonalé zpracování, odvaha a šmrnc.

V obchodě najdete také tyto oděvní značky:

  • Myobsession.eu – zakázková ruční výroba oděvů a doplňků. Výrobky z kůže, dámské oděvy, korzety, spodní prádlo. Vlasové a oděvní pomůcky, kabelky, tašky.
  • TooFast.cz – odvážné oblečení a obuv. Vždy 1 kus velikosti.

Máme i stylovou půjčovnu kostýmů.

Nakupujte osobně a nebo online na recy dressy.


Recy dressy