Piercing


Zakládáme si na maximální sterilitě nástrojů a šperků,  preciznosti vlastní aplikace piercingu i následné péči až do úplného zahojení. Výměny a zkracování šperků jsou u nás zdarma, stejně jako čištění a léčba piercingů v případě jakýchkoli komplikací s hojením.

Protože chceme, aby vám piercingy dělaly jen radost, postaráme se rádi i o ty, které nebyly aplikovány u nás.

Provádíme všechny druhy klasických piercingů včetně intimních. Baví nás i speciality jako surface piercing, pocketing nebo mikrodermální piercing a máme s nimi mnohaleté zkušenosti.

Rádi píchneme ouška i vašim miminkům nebo větším statečným slečnám. U takovýchto zákroků pravidelně asistují zkušení doktoři plyšáci Edgar a Choboťák.

Zdarma vám pomůžeme s roztahováním uší (respektive se zálohou za šperk) nebo jiných, již zahojených piercingů, například bradavek nebo septa.

 

Mikrodermální piercing

Mikrodermál, anglicky také dermal anchor (podkožní kotva) je nový druh piercingů, který přináší mezi možnosti zdobení těla malou revoluci. Mikrodermály se dají umístit na téměř jakékoli místo na těle. Jeho podstata spočívá v tom, že neprochází skrz tkáň, jako je tomu u klasických piercingů, ale je ukotven pod kůží (takže může být aplikován například do oblasti hrudníku nebo na lícní kosti). Hojí se cca 3-6 měsíců a má relativně malou pravděpodobnost vyloučení z těla.

 

Autor: Inkdividual, Publikováno: 25/05/2015, Poslední aktualizace: 26/12/2016