CrewFousage

FouSage

FouSage je známou postavou české bodymodifikační scény. Více než deset let se intenzivně věnuje piercingu a skarifikaci a byl také jedním ze zakladatelů HELL.cz. Je průkopníkem body suspension u nás a stále se intenzivně věnuje objevování nových cest a způsobů práce s tělem. Zaměřuje se zejména na symboliku, návrat ke kořenům, rituál a psychologii nositele – což jsou stránky, které se nejintenzivněji objevují právě ve skarifikaci a věšení na háky. Tomu se nyní věnuje v rámci Fly High Tribe suspension crew. Můžete se na něj obrátit také pro teoretické konzultace diplomových prací, souvisejících s tématikou tělesných modifikací. Ze všeho nejvíc ale Fousáče stejně baví, když vám může udělat radost.

 


Drápek

Drápek

Drápek je náš druhý piercer a druhý jen proto, že někdo prostě první být musí. Drápek se v oblasti piercingu nejraději zabývá rozsáhlejšími projekty a koncipováním většího množství šperků tak, aby celek dával perfektní estetický dojem. Ideálními partiemi pro takové zásahy jsou například obličej nebo ženský intimní piecing. Samozřejmě ale umí pracovat i s jednotlivými piercingy vč. mikrodermálů. Ve volném čase se věší na háky s Fly High Tribe suspension crew. Také je majitelem několika implantátů z naší dílny a hadího jazyka který na vás rád vyplázne.

 


Cryptobully

Cryptobully

Specializuje se na těžké tělesné modifikace a opravy ušních lalůčků. Je také zakladatelem Cryptobully suspension.

 


Martin

Martin

Martin se věnuje tradiční technice tetování bez použití strojku (handpoke) s jehlou zasazenou do parůžku. Nejraději má tetování s odkazem dávných kultur, kmenů a jejich symbolikou. Technicky zvládá dotwork, blackwork, geometrii, ale i jednoduché linky. Aby toho nebylo málo, tetuje také inuitskou technikou vyšitého tetování, takže je jasnou volbou pro nadšence, kteří chtějí jít v tetování ke kořenům, nejen technikou, ale i námětem.


 


Teja

Teja

Teja se zaměřuje na výtvarnější stránku tetování a vždy nejprve vytváří návrh na míru. Vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v oboru Užitá Malba a Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Nových Médií. Ráda do tetování přenáší vizuální charakter jiných technik, například renesanční kresbu, dřevoryt, vitráž nebo akvarel.Osobně se zajímá o evoluční biologii a jejími oblíbenými náměty jsou především zvířata a rostliny, zejména ty neobvyklé. Vedle realistických námětů jí ale baví i komixová stylizaci nebo roztomilé postavičky.Krom tetování pomáhá připravovat složitější návrhy, pro skarifikaci a branding. Stále se věnuje malování (především olejové a akrylové barvy), volné kresbě, výrobě interiérových dekorací, vytváření šperků, řezbářství a dalším řemeslným technologiím. Můžete se na ni obrátit i v případě dalších kreativních zadání jako jsou vědecké ilustrace, návrhy loga nebo motivu pro potisk textilu. Teja je také součástí Fly High Tribe suspension Crew, kde má na starost kostýmy, rekvizity a líčení pro vystoupení a asistuje také jako sestra na věšících workshopech pro veřejnost.


 


Fraktura

Fraktura momentálně studuje střední uměleckoprůmyslovou školu a při tetování často napodobuje vizuální dojem klasických výtvarných a grafických technik. Drtivá většina jeho tvorby je temná a hororová a tímhle směrem rád stočí i na první pohled nevinný motiv. Pokud zrovna něco výtvarného nekutí jako třeba rytiny, tak skáče na koncertě, případně cestuje s batohem. Mimo jiné navíc spolupracuje na merchi kapely Brutality Will Prevail.

 


Gaston

Ahoj, jsem Gaston Alonso aka Trash_dots_Gaston. Narodil jsem se v Argentině, ale jsem synem Země. Cestovatel, přítel swastiky a fanoušek extrémní hudby. Tetuji od roku 1990, cestoval a pracoval jsem v Jižní Americe a v roce 2003 jsem se dostal do Evropy. Tetoval jsem v Mexiku, Španělsku, Německu, Norsku a dalších zemích . momentálně jsem zakotven v Praze ve studiu Inkdividual. Dělám Blackwork, Dotwork, Trashwork, Darkwork a tetování, vypadající jako historické rytiny. Miluji swastiku, nesnáším fašismus. Freaks are united!

* Domluvím se pouze anglicky, ale pokud byjste se rádi na něčem domluvili, není problém to vymyslet s pomocí tlumočníka na recepci

Autor: Inkdividual, Publikováno: 25/05/2015, Poslední aktualizace: 11/03/2017